Zgjedhjet/ Tërhiqen nga gara dy kandidatë në Lezhë

Zgjedhjet/ Tërhiqen nga gara dy kandidatë në Lezhë

08:41 30/06/2019

Dy kandidatë për bashkinë e Lezhës janë tërhequr nga zgjedhjet mëngjesin e sotëm. Mësohet se është tërhequr nga gara kandidati i Bindjes Demokratike dhe kandidati i pavarur.

Në garë është vetëm një kandidat. Deri më tani votimi në qytetin e Lezhës është shumë i ulët sipas raportimi të gazetarit  Gjergji Figuri./tvklan.al

Të ngjashme
UKT