89-vjeçari gjendet i mbytur në pus

Foto ilustrim


89-vjeçari gjendet i mbytur në pus

09:36 15/11/2020

Një 89-vjeçar është gjetur i mbytur në pus mëngjesin e sotëm në fshatin Barç të Korçës.

Viktima me iniciale H.D. ishte larguar nga banesa një ditë më parë.

Familjarët e të ndjerit kanë thënë se i moshuari ishte i sëmurë dhe vuante nga skleroza. Grupi​ hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /tvklan.al


Të ngjashme