Primabalerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, Adela Muçollari ndan herë pas here skenën me vëllain e saj, Anxhelo Muçollarin.

Ata shfaqen së bashku duke interpretuar role të ndryshme dhe kjo ka bërë që të jenë të pandarë gjatë gjithë kohës.

E ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, Adela ka treguar se si është të ndash skenën me vëllain.

Amber: Tani dua të më tregosh një sekret, pse kërcen vetëm me vëllain tani që je rritur?

Adela: Unë kërcej me vëllain për të qenë në duar të sigurta./tvklan.al