2 viktima dhe 8 të plagosur në aksident

2 viktima dhe 8 të plagosur në aksident

22:18 22/02/2020

Fuoristrada doli nga rruga dhe përfundoi në humnerë

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Çekrez të Gramshit.

Një automjet fuoristradë që drejtohej nga një 28-vjeçar nga Tirana, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra poshtë saj.

Për pasojë kanë humbur jetën 2 persona si dhe janë plagosur 8 të tjerë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe zjarrfikësit, duke u kanë dhënë ndihmën e parë të lënduarve të cilët janë dërguar në spitalin e Gramshit.

Nuk dihet identiteti i viktimave, por dyshohet se pasagjerët kanë qenë emigrantë sirianë.

Paraprakisht mendohet se shoferi nuk ka mundur të manovrojë në një kthesë duke përfunduar në greminë.

Tv Klan
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi