Dj Sardi prezanton anëtarin e ri të familjes
Dj Sardi prezanton anëtarin e ri të familjes

15:32 22/01/2022

Një nga DJ më të pëlqyer shqiptarë dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë.
Lajmin e ka për të bërë të ditur ai vetë nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruan:
‘’E gjithë bota m’u shemb përpara teje’’


Teksa ka shpërndarë foton e ëmbël ku mban në krah të birin, Dj Sardi na ka njohur dhe me emrin e vogëlushit i cili quhet Zais Denzel Shehu. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe koleg që kanë uruar Sardin./tvklan.alTë ngjashme