E Diela Shqiptare-23 Shkurt 2020

E Diela Shqiptare-23 Shkurt 2020

12:59 23/02/2020

Quiz me 5 yje! 

Në “Quiz me 5 yje” sot konkuron Ergi dhe përveç pyetjeve atë e presin një sërë surprizash përgjatë drekës.

Ka një mesazh për ty – Nikoleta thërret Kristinën: Përse nuk më flet?

Historinë drithëruese të një nëne do e sjellin dy vajzat e saj. Çfarë ka ndodhur?

Ka një mesazh për ty-Nëna e  sëmurë, vajzat i bëjnë surprizën e jetës!

Nënë Vasfija ka ardhur, por as ajo dhe as të bijat e saj nuk e dinë se çfarë surprize i kemi përgatitur!  

Shihemi ne gjyq – Kunatat konflikt për pronën e vjehrrit!

Myrveti, kunata e tretë do të bëhet pjesë e seancës përmes lidhjes telefonike. A do ta justifikojë ajo marrjen e kësaj prone?

Power kidz 6!

Nis java e pestë Power Kidz 6. Njihemi me 6 konkurrentët e fundit: Erisa, Etien, Lord, Orgesa, Iris dhe Herbi./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi