Fejohet Nicki Minaj?


Fejohet Nicki Minaj?

10:03 10/12/2015 nicki-minaj-01-435

Këngëtarja amerikane Nicki Minaj dhe i dashuri i saj 28 vjeçar, Meek Mill, mund të jenë fejuar.

Këto janë aludimet më të fundit të mediave amerikane që vijnë për çiftin e famshëm, e që janë nxitur nga një publikim i vetë këngëtares në rrjetin Instagram, kur ajo shfaqet me një unazë diamanti në dorë.

nicki

Në krah të postimi Minaj shkruan: “Kjo është ajo që duhet. Të dua!” Një dedikim publik për të dashurin që nuk është kursyer aspak  në prag të festave./tvklan.alTë ngjashme