Gazetari Salliu: Zhidru është zënë me bashkëshorten për xhelozi


Gazetari Salliu: Zhidru është zënë me bashkëshorten për xhelozi

21:43 24/09/2020

Korrespondenti i Tv Klan në Elbasan, Fatos Salliu, në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” ka treguar detaje nga ngjajra e ndodhur sot në Elbasan. Salliu tha se Zhidru me bashkëshorten janë zënë gjithmonë për motive xhelozie.

Mendohet se ka pasur probleme xhelozie me bashkëshorten dhe janë ngirtur shpesh kohët e fundit. Sot debati mes tyre është agravuar dhe ka ndodhur e gjithë ngjarja e sotme”, tha ai. Po ashtu Salliu tha se deri tani mendohet vetëm pista e xhelozisë.  

I pyetur nga gazetari Blendi Fevziu se ku ka qëndruar bashkëshortja dhe vajza e tij pasi janë larguar nga banesa për shkak të dhunës.

Gjatë ditës së sotme kanë ndenjur në drejtorinë e Policisë nën kujdesin e  psikologëve. Dy djemtë e plagosur janë në spital nën kujdesin e mjekëve”, tha gazetari./tvklan.al

Të ngjashme