Kënga dedikuar Paul Walker luhet në MTV Movie Awards

Posta

Kënga dedikuar Paul Walker luhet në MTV Movie Awards

10:01 13/04/2015 Vin DieselVin Diesel i ka kushtuar vëmendje ish - kolegut dhe mikut të tij Paul Walker në MTV Movie Awards të dielën mbrëma, duke kënduar një pjesë nga kënga e dedikuar atij.

Aktori 47-vjeçar u ngjit në skenë teksa mbante veshur një bluzë ku ishte stampuar një moment nga filmi “Fast and Furious 7”.

Diesel, i cili u ngjit në skenë për të dhënë një çmim, nuk mund të anashkalonte këtë moment pa folur për mikun e tij të shtrenjë, Walker.

Herën e fundit që jam ngjitur në këtë skenë, isha me vëllain tim Pablo, kështu që e dashurova hyrjen që bëtë duke luajtur këngën në kujtim të tij, atë këngë të mrekullueshme, është shprehur aktori.

tvklan.al

Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi