Kryebashkiaku i Krujës humbet vulën e pistoletën, pas Berishës reagon edhe Partia Demokratike

Kryebashkiaku i Krujës humbet vulën e pistoletën, pas Berishës reagon edhe Partia Demokratike

15:23 03/11/2015 Arben-Ristani-3-nentor-2015-847x477

Lajmi se Kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi ka humbur pistoletën dhe vulën e institucionit, shkaktoi reagime në kampin e djathtë.

Ish - Kryeministri Berisha tha se ai e kishte humbur pistoletën në një hotel. Pas Berishës reagoi edhe Partia Demokratike, e cila, tha se Bushi është parë të lëvizë me armë në lokale nate.

Mësohet se Bushi ka deklaruar që vula dhe pistoleta mund t’i kenë rënë duke dalë nga makina. Ai e denoncoi këtë ngjarje në polici, 1 javë më parë.

Tv Klan
Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI