Kukësi fiton me EgnatianKukësi fiton me Egnatian

16:55 28/11/2021

Kukësi fitoi 2 – 0 ndaj Egnatias dhe ngushtoi distancën me Tiranën.

Veriorët nuk e patën të lehtë teksa e gjetën golin e parë në minutën e 53’ me Edi Basha.

Gjashtë minuta nga përfundimi i ndeshjes goli tjetër erdhi nga Milunoviç.

Në ndeshjen tjetër të Superligës Dinamo mundi 1-0 Kastriotin me penalltinë e realizuar nga Ibraimi.

Tv Klan
Të ngjashme