#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 10 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Besimtarët myslimanë kremtojnë Fitër Bajramin. Kreu i KMSH: Së shpejti hapet edhe Xhamia e Namasgjasë

SPAK ve nën hetim pasurinë e Fatos Tushes, i dënuar për shpërdorim detyre

Mediaset: “Boom” italianësh që kurohen në Shqipëri. Shërbim i shpejtë dhe i lirë

Rritet me 23.7% energjia e prodhuar nga dielli. Shtohen subjektet që instalojnë fotovoltaikë

Nga gjobe, në 8 vite burg kush u tregton duhan të miturve. Ashpërsohet kodi penal

“Euro 2024”, UEFA kërkon korrektësi nga lojtarët. Nuk do të lejohen sjellet e ashpra ndaj arbitrave

/tvklan.al