Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 6 Qershor 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

“Berisha” rikthen kaosin në parlament, PS kundër futjes së tij në grupin e PD. Opozita, protestë jashtë sallës

Tjeter operacion për riatdhesimin e shqiptarëve nga Siria? Balla: Angazhim maksimal për t’i dhënë zgjidhje

Rënie historike e çmimit të naftës në bursa. 1 fuçi shitet për 74 usd, pritet rritje e prodhimit

Vlora, qarku më me shumë divorce. Pasohet nga Tirana, Korça dhe Gjirokastra

Mickoski mandatohet si Kryeminister: Emrin “Maqedonia e Veriut” do ta ruajmë zyrtarisht

Nisin zgjedhjet për Parlamentin Europian. Moment i rëndësishëm për të ardhmen e unionit

Nesër miqësorja me Azerbajxhanin në Klan. Sylvinho: Jemi 100% me mendjen te Europiani

/tvklan.al