Makina përplas të riun me motorMakina përplas të riun me motor

17:15 02/03/2021

Një 21-vjeçar që udhëtonte me motor është përplasur nga një makinë në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës rreth orës 16:05 në Tiranë. Sipas policisë, makina me drejtuese S.M. përplasi motorin që drejtohej nga 21-vjeçari me iniciale R.Ç.

Për pasojë është demtuar drejtuesi i motorit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /tvklan.alTë ngjashme