Policia zbarkon në Elbasan – TV KLAN

Policia zbarkon në Elbasan

Foto Arkiv

Një person është arrestuar, ndërsa 9 të tjerë janë shoqëruar nga policia mbrëmjen e kësaj të marte, në qytetin e Elbasanit. Operacioni policor është finalizuar orët e mbrëmjes së të martës. Sipas ABC News, të gjithë ishin persona me të shkuar kriminale, trafik dhe armëmbajtje pa leje.

Në këtë operacion mësohet se morën pjesë rreth 40 forca policie, të mbështetur edhe nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë. Objekt i kontrollit kanë qenë automjete, lokale dhe persona të dyshuar.

/tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*