Teuta barazon me Skëndërbeun


Teuta barazon me Skëndërbeun

19:36 03/04/2022

Rezultati nuk ndihmon asnjërën

Në javën e 27-të kampionatit shqiptar të futbollit përfundoi në barazim pa gola ndeshja mes Teutës dhe Skënderbeut.

Takimi u karakterizua nga raste të pakëta nga të dyja skuadrat dhe vetëm në minutat e fundit skuadrat kërkuan fitoren.

Durrsakët arritën të shënonin edhe një gol që u anulua nga sistemi VAR.

Me këtë barazim të dyja skuadrat mbeten në zonën e poshtme të tabelës.

Tv Klan  

Të ngjashme