Zonë e lirë – Emisioni 720!Zonë e lirë – Emisioni 720!

00:40 19/09/2020

Elisa Spiropali: A po luan Rama per mandatin e katert?

Afera e detit/Rama te henen me Erdoganin, te marten me Qirjakon!

Historia roze e veres/ Gruaja, dashnorja dhe burri ne mes!

Kolegji Universitar i Biznesit (KUB)!

Artan Kola rikthehet me “Mall per nenen time”!

Evans Rama rikthehet me “Gabimet falen”!
Të ngjashme