“E doje jetën shumë”, Blendi Fevziu shpreh dhimbjen për Hueyda El Saied - Tv Klan

“E doje jetën shumë”, Blendi Fevziu shpreh dhimbjen për Hueyda El Saied


“E doje jetën shumë”, Blendi Fevziu shpreh dhimbjen për Hueyda El Saied

10:25 23/11/2021

Ndarja nga jeta e Hueyda El Saied, një prej njerëzve më të dashur e të ëmbël të ekranit, ka tronditur jo pak median. Midis personazheve publikë që kanë shprehur ngushëllimet e tyre, është edhe gazetari Blendi Fevziu.

Me anë të dy fotove të thjeshta në Instagram, Blendi ka postuar momente nga shumë vite më parë me Hueyda, e pasuar nga një tjetër i mëvonshëm në studion e “Opinion”.

Ishe e re dhe e doje jetën shumë për të ikur kaq herët. U prehsh në paqe Huejda…”, ka shprehur keqardhjen Blendi./tvklan.al
Të ngjashme