Humbet Kombëtarja e femrave – TV KLAN

Humbet Kombëtarja e femrave

Shqipëria mundet 2 – 0 nga Sllovenia

Kombëtarja e femrave u mund 2 – 0 nga Sllovenia në miqësoren e luajtur të enjten në transfertë.

Vajzat kuqezi, të drejtuara nga Vioresin Sinani, pësuan nga një gol për secilën pjesë, ndërsa vuajtën presionin e kundërshtareve.

Kombëtarja e femrave sapo mbylli përfaqësimin në kualifikueset e Botërorit ku u rendit e parafundit në grup dhe po përgatitet për turnetë e ardhshëm.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione