Jeta e grave shqiptare gjatë vitit 2010


Jeta e grave shqiptare gjatë vitit 2010

Autori: Blendi Fevziu

23:32 30/12/2010

Si ka qenë jeta e grave në shoqërinë shqiptare gjatë vitit 2010 dhe si ka ardhur emancipimi i tyre? Për të diskutuar mbi këtë çështje në emisionin “Opinion” ishin të ftuara deputetja në Parlamentin e Maqedonisë Ermira Mehmeti, deputetja e PS Mimi Kodheli, deputetja e PD Mesila Doda, politikania Monika Kryemadhi, mjekja Ledia Lazri, këngëtarja Manjola Nallbani, sportistja Klodiana Shala dhe pedagogia Iris Luarasi./tvklan.alTë ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

23:32 30/12/2010