Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Programe

Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Emisioni Uniko publikon për herë të parë pamje ekskluzive të kamerave të sigurisë ku shfaqet makina e Pëllumb Metës, 49-vjeçarit që u vra nga fëmijët e tij. Automjeti nxirret nga banesa nga dy djemtë e tij dhe dërgohet në zonën e Sektorit Rinia. Në këto pamje duket qartësisht automjeti tip Citroen në pronësi të viktimës...

Mars 4, 2024
Uniko – “Mam, kur do dalësh nga Alkatrazi” – A ishte shtëpia e tyre një burg?

Uniko – “Mam, kur do dalësh nga Alkatrazi” – A ishte shtëpia e tyre një burg?

Mars 4, 2024
Shije Shtëpie- Emisioni 10 Shkurt 2023

Shije Shtëpie- Emisioni 10 Shkurt 2023

Të ftuar: Bona Mikley– psikologe Ruben Hoxha– nxënës/tenist Renato Kurti– trajner boksi Gazetare- Agida Koçi #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të...

Shkurt 10, 2023
Shije Shtëpie – Emisioni 7 Shkurt 2023

Shije Shtëpie – Emisioni 7 Shkurt 2023

Të ftuarit: Arben Tafaj Iris Bega – këngëtare Ketrina Jarazi – drejtoreshë e turizmit Edlira Sulaj– Artizane, në lidhje direkte Gazetare: Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si...

Shkurt 7, 2023
E Diela Shqiptare – Të panjohurit VIP (15 Janar 2023)

E Diela Shqiptare – Të panjohurit VIP (15 Janar 2023)

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.#SILVANAMARGJEKA

Janar 15, 2023
Ka një mesazh për ty (15 Janar 2023)

Ka një mesazh për ty (15 Janar 2023)

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.#tvklan Historia frymëzuese e Almës U dashurua me ‘princin e kaltër’ në moshën 15-vjeçare, Alma: Donte më shumë lojërat e fatit se mua E...

Janar 15, 2023
Shije Shtëpie- Emisioni 24 Nëntor 2022

Shije Shtëpie- Emisioni 24 Nëntor 2022

Të ftuar: Manjola Dule Elsa Kallanxhiu Agisa Xhemalaj Gazetare:  Agida Koçi #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të...

Nëntor 24, 2022
Si t’i mbani veshët e pastër për një kohë të gjatë

Si t’i mbani veshët e pastër për një kohë të gjatë

Dylli në  vesh është krejtësisht normale dhe madje ju mbron kanalet e veshit kundër infeksioneve, por ne të gjithë duam që veshët tanë të jenë të pastër. Nëse përdorni kunjat e veshëve për të pastruar pjesën e brendshme të veshëve, jeni duke dëmtuar shëndetin tuaj. Rezulton se ka shumë mënyra të tjera të thjeshta dhe...

Nëntor 24, 2022
Rudina – Emisioni 15 Mars 2022

Rudina – Emisioni 15 Mars 2022

Gratë e futbollistëve, çfarë fshihet pas jetës së bukur në krah të djemve të lakuar Të shëtisësh botën me një palë syze, e ardhmja e botës virtuale e ka emrin “Metaverse” Albert Dumani: Model në Stamboll

Mars 15, 2022
Puthje në buzë! Plas sherri mes Bleonës dhe Robertit! Alketa Vejsiu merr shkopin

Puthje në buzë! Plas sherri mes Bleonës dhe Robertit! Alketa Vejsiu merr shkopin

“Kisha rastin ta tradhtoja, por nuk e bëra”, Kristi rrëfehet para Xhenit Kritikat e bëra nga Roberti në spektaklin e javës së kaluar, Kristi duket se i ka dëgjuar të gjitha dhe ka reflektuar. Për takimin e kësaj jave, Kristi kishte zgjedhur Xheni dhe kishte vendosur që i gjithë takimi të kishte një atmosferë fshati....

Nëntor 29, 2021