Klani IM, kalon 700 mijë përdorues


Klani IM, kalon 700 mijë përdorues

10:43 28/06/2021

25 kanale televizive pa pagesë kudo ku jetoni

Aplikacioni “Klani IM” ka kaluar çdo pritshmëri në shumë pak kohë. Sot aplikacioni Klani IM ka arritur numrin e më shumë se 700 mijë përdoruesve nga e gjithë bota.

Platforma më e madhe shqiptare kudo në botë dhe e vetmja që ofron programe radiotelevizive pa asnjë pagesë.

25 kanalet më të mira televizive shqiptare i ndiqni përmes Klani IM, në një nga aplikacionet më të përhapura mes shqiptarëve kudo që jetojnë.

Shkarkoni falas Klani IM në çdo televizor Samsung Tizen, i disponueshëm edhe në iOS apo Android për të ndjekur 24 orë programet e preferuara përmes telefonit.

Teknologjia e fundit e transmetimeve OTT përmes aplikacionit “Klani IM” ju mundëson të ndiqni nga celulari apo tableti juaj kanalet Klan HD; Klan Plus; Klan News; News 24; ABC HD; Syri TV; EuroNews; A2; Ora News HD; Report TV; Fax News; RTV Ora HD; Scan TV; RTSH 1; RTSH Shqip; RTSH Film; RTSH Fëmijë; MCN TV; Club TV; Klan Macedonia; T7; Klan Music; IN TV; BBF dhe FolkloRit TV.

Mjafton një smartphone, një televizor smart apo një tablet për ta shkarkuar aplikacionin, që më pas mund të përdoret lehtësisht për të parë programet e larmishme nga çdo cep i botës.

Për çdo problem që keni me aplikacionin Klani IM mund të kontaktoni në [email protected]/tvklan.al


Të ngjashme