Lexohen emrat e delegatëve të degës 6 që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar - Tv Klan

Lexohen emrat e delegatëve të degës 6 që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar


Lexohen emrat e delegatëve të degës 6 që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar

13:08 25/11/2021

Disa mbështetës të “Foltores” së Sali Berishës kanë bërë publike emrat e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar më 11 Dhjetor.

Këtë të enjte u lexuan emrat e delegatëve që kanë firmosur në degën nr. 6 në Tiranë.

Emrat e tyre u lexuan nga zyra e Edi Palokës, aty ku janë dorëzuar më shumë se 4200 firma për mbledhjen e Kuvendit.

Përfaqësuesja tha se tek njësia 6 janë firmosur 65 formularë, por u lexuat 58 sepse 7 persona janë në marrëdhënie pune në institucione të ndryshme dhe nuk kanë dashur të bëhen publike./tvklan.al
Të ngjashme