Milan fiton me Spezia, shënon Daniele Maldini


Milan fiton me Spezia, shënon Daniele Maldini

22:37 25/09/2021

Inter barazon me Atalanta në San Siro

Milani fitoi me rezultatin 2 – 1 sfidën në fushën e Specias këtë të shtunë, duke marrë kreun e Serie A. Në këtë takim spikati Daniele Maldini, djali i Paolos dhe nipi i Çezares.

19-vjeçari i cili në dallim nga paradhësit e tij luan si sulmues realizoi një nga golat për Milanin, ndërsa babai i tij sot zyrtar i klubit festoi në tribuna.

Inter barazoi 2 – 2 me Atalantën në takimin e javës së gjashtë i luajtur në San Siro në një ndeshje plot emocione.

Tv Klan
Të ngjashme