Miss “Bum bum”, fillon konkurimi

Posta

Miss “Bum bum”, fillon konkurimi

13:54 05/08/2015 2

Ka nisur me një parakalim të nxehtë, rrugëve të Sao Paolos, sfida e përvitshme e të pasmeve më të bukura Miss Bum bum 2015.

Janë 27 vajza të përzgjedhura mes 500 aplikanteve, të cilat do të konkurojnë mes tyre për të marrë pjesë në finalen e 9 nëntorit. Është vota online e publikut që do të përcaktojë 15 finalistet.

3

Zbarkimi i vajzave bllokoi për pak minuta qarkullimin rrugor në rrugët kryesore të Sao Paolos, ku shumë kureshtarë u afruan për të parë nga afër, pse jo edhe për selfie me 27 bukuritë nga vendet e Amerikës Latine.

4

Sfida e përvitshme e Miss Bum bum ka hyrë në vitin e saj të pestë. Siç tha edhe fituesja e vitit 2013 Dai Macedo, për të fituar konkursin duhet punë dhe devotshmëri.

1

Tv Klan

Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi