Pro Business – “Brilliant Hotel&Spa” Destinacioni i preferuar për pushime! (22 Qershor 2020)


Pro Business – “Brilliant Hotel&Spa” Destinacioni i preferuar për pushime! (22 Qershor 2020)

19:03 22/06/2020

Emisioni Pro Business në Klan Plus, i drejtuar nga gazetarja Oljana Maloku është ndalur këtë të hënë tek kompleksi hotelier me 5 Yjë “BRILLIANT HOTEL&SPA” i cili ndodhet në plazhin e Qerretit, mes qytetit të Durrësit dhe Kavajës.

Ky hotel gëzon 174 dhomanë total, 2 presidential suite,4 delux suite dhe  22 junior suite të cilat gëzojnë pamje fantastike nga deti.

Çmimet janë nga më të ndryshmet duke ju përshtatur xhepave të pushuesve.

Nëse zgjedh “BRILLIANT HOTEL&SPA” për të kaluar pushimet, të ofrohen mundësi pafund argëtimi dhe shplodhjeje.

Uji; si në det ashtu edhe në 3 pishinat është i pastër dhe i kontrolluar.

“BRILLIANT HOTEL&SPA” ka    3 restorante dhe piceri, 2 Beach-Bar, Qëndër relaksi SPA, parukeri, kënd lojrash për fëmijë dhe sallë gjigande konferencash.

Pronari “BRILLIANT HOTEL&SPA” Z. Elton Dulla thotë se vetëm vitin e kaluar  u pritën  65 mijë vizitorë në hotel.

Pushuesit këtu janë kryesisht nga Polonia, Çekia, Rumania, Lituania Rusia dhe kërkesa ka edhe nga destinacione të tjera. Po ashtu nuk mungojnë edhe pushuesit vendas.

Drejtuesit e hotelit premtojnë të tjera investime duke i shtuar mundësitë e shplodhjes dhe  argëtimit  për turistët.

Netët e verës janë një festë e vërtetë në “BRILLIANT HOTEL&SPA” ku bëhën organizime të ndryshme më grupe këngëtarësh apo vëllëtarësh.

Ndiqni për më tepër emisionin e plotë!

INTERVISTË ME Z.ELTON DULLA – PRONAR “BRILLIANT HOTEL&SPA”

INTERVISTË ME Znj.VALBONA MUSTAFA – NËN KRYETARE E BASHKISË KAVAJË
Të ngjashme