Video/ Shiu dhe furtuna “shkatërron” Vlorën

Reshje të dendura shiu, erë dhe breshër ka qenë situata në vendin tonë këtë të hënë. Rrebeshet e fortë të shiut nuk kursyen as zonat bregdetare ku pushonin me qindra turistë vendas dhe të huaj.

Sikurse duket edhe në këto pamje të cilat janë dërguar në rubrikën “Kallëzo” në tvklan.al situata në qytetin e Vlorës është tepër e rënduar. Era e fortë ka marrë çfarë ka gjetur përpara duke mos kursyer asnjë gjë./tvklan.al

Kategori
AktualitetKallezoTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*