Video/ Shiu dhe furtuna “shkatërron” Vlorën

Video/ Shiu dhe furtuna “shkatërron” Vlorën

21:19 23/07/2018

Reshje të dendura shiu, erë dhe breshër ka qenë situata në vendin tonë këtë të hënë. Rrebeshet e fortë të shiut nuk kursyen as zonat bregdetare ku pushonin me qindra turistë vendas dhe të huaj.

Sikurse duket edhe në këto pamje të cilat janë dërguar në rubrikën “Kallëzo” në tvklan.al situata në qytetin e Vlorës është tepër e rënduar. Era e fortë ka marrë çfarë ka gjetur përpara duke mos kursyer asnjë gjë./tvklan.al
Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI