Arben Imami dhe akuzat e opozitës


Arben Imami dhe akuzat e opozitës

Autori: Blendi Fevziu

23:49 11/10/2012

Tre javët e fundit, opozita shqiptare ka bërë një sërë akuzash ndaj Ministrit të Mbrojtjes, Arben Imami.  Po cila është e vërteta e këtyre akuzave? Cili është shjegimi që vetë ministri jep në këtë drejtim?

Këtë mbrëmje, në emisionin “Opinion” ishte i ftuar Arben Imami përballë gazetarëve Sonila Meço, Çlirim Peka, Lorenc Vangjeli, Mentor Nazarko./tvklan.al


Të ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

23:49 11/10/2012