Monika Lubonja

 • RUDINA – SUGJERIMET SE CFARE MUND TE GATUAJME NATEN E VITIT TE RI; “BESTYTNITE E 31 DHJETORIT”, NE VENDE TE NDRYSHME TE BOTES!

  Të ftuar: Gjergj Leka – Kantautor Klodiana Shala – Sportiste Alfred Marku – Shef kuzhine Jemi në prag të Vitit të Ri dhe një nga pjesët që na lumturon, por edhe na angazhon më tepër në këto ditë festash është përgatitja e menusë, veçanërisht kur bëhet fjalë për tryezën...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Sfida – Rashel Kolaneci me Seldi Qalliu dhe Leila Kraja me Robert Berisha Sfida Finale – Monika Lubonja dhe Donald Veshaj Sfida Finale – Leila Kraja dhe Robert Berisha Sfida – Monika Lubonja me Donald Veshaj dhe Kiara Tito me Sazan Guri Sfida Finale – Eni Jani dhe Genc...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 630

  Të ftuar: Kastro Zizo, Eneda Tarifa, Robert Berisha Intervista: “Cuna dhe Goca” Gent Zenelaj, Romir Zalla, Driada Dervishi, Monika Lubonja, Sokol Angjeli, Donald Shehu, Alban Musa, Alesia Xhemalaj Intervista: “Te gjithe per dreq” Era Rusi Intervista: “A po te dhemb dashnia Era?” Koloreto Cukali, Issa Joe, Ervin bejleri,...
 • Monika Lubonja: Ky është kërcimi me të cilin dua ta nis “Dance with Me”

  Duket sikur vitet kanë ndalur për aktoren Monika Lubonja. Ajo ka më shumë se dy dekada në skenë dhe ka lënë gjurmë në karrierën e saj. Në filmin e saj “Pas fasadës” aktorja theu një tabu për kohën, pasi gjatë interpretimit ajo realizoi një puthje me aktorin Ndriçim Xhepa....
 • RUDINA – IVA TICO DHE ENKEL DEMI RREFEJNE PASIONIN E TYRE PER GATIMIN; MONIKA LUBONJA: NUK E PRISJA TE MERRJA CMIM NE KOKO FEST!

  Të ftuar: Iva Tiço – Gazetare Enkel Demi – Gazetar/Moderator Ata janë të dy gazetarë të mirënjohur, shumë të dashur për publikun por që i bashkon me njëri-tjerin jo vetëm profesioni, por edhe një pasion i përbashkët, ai i gatimit. Sot të ftuarit e parë këtë pasdite te “Rudina”...
 • RUDINA – MONIKA LUBONJA, FLET PER HERE TE PARE PAS LARGIMIT SI DREJTUESE E QKKF; SHIJA E AKULLORES ME KADAIF!

  Të ftuar: Monika Lubonja – Aktore Largimi i saj nga drejtimi i Qëndrës Kulturore Kombëtare të Fëmijëve në muajin Janar të këtij viti u komentua gjatë në media dhe rrjetet sociale. Por vetë aktorja Monika Lubonja nuk u prononcua. Sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan,...
 • Monika Lubonja sqaron për herë të parë arsyet e largimit nga Qendra Kulturore e Fëmijëve 

  Largimi i saj nga drejtimi i Qëndrës Kulturore Kombëtare të Fëmijëve në muajin Janar të këtij viti u komentua gjatë në media dhe rrjetet sociale. Por vetë aktorja Monika Lubonja nuk u prononcua. Sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, Lubonja foli për herë të parë...
 • RUDINA – KLIPI I FUNDVITIT I TVKLAN; ERISA XHIXHO; IDE PER DHURATA!

  Të ftuar: Monika Lubonja – Qendra Kombëtare Kulturore për Fëmijë Erisa Xhixho – nënkryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim Insert...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 46

  Të ftuar: Monika Lubonja dhe Robert Aliaj...
 • Video/ Lubonja miell fytyrës Aliajt në transmetim live

  Kimia mes dy të ftuarve të sotëm në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan, i ka mbërthyer të gjithë përpara ekranit. Bëhet fjalë për drejtoreshën e Teatrit të Kukullave, Monika Lubonja dhe artistin Robert Aliaj. Edhe pse thanë se nuk kanë marrëdhënie të mira me gatimin, të dy...
 • OPINION – TE BUKURA DHE TE SUKSESSHME!

  Të ftuar: Armina Mevlani, Blerina Gjylameti, Irena Kita, Marcela Lati, Valbona Selimllari, Silvi Caka, Monika Lubonja, Lediana Fratari Teksa sonte në emisionin “Opinion” është duke u diskutuar për femrat e bukura dhe të suksesshme, me një panel prej 8 tetë figurash të cilat janë të njohura për publikun, ka...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 568

  ILIR META – Aktualiteti politik i javës Intervista: “JU KRYEMINISTËR…” Intervista e Kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arjan Çani Meta, më dukesh mua, apo je pak i mërzitur? Jo, unë jam shumë në formë. Po ç’është kjo qetësi? Ti e ke pasur...
 • “Shqipëria ime”, klipi i Festivalit Folklorik të Fëmijëve

  Nuk po xhirohet një film, por videoklipi i këngës “Shqipëria ime” që do të çel siparin e Festivalit Folklorik për fëmijë në Gjirokastër. Pa dashur tu zbulojmë më shumë seç duhet, kamera e Televizonit Klan, inkuadroi vetëm disa nga momentet e xhirimeve në shtëpinë e Sali Shijakut në kryeqytet....
 • RUDINA – MONIKA LUBONJA, PROFILI NDYRSHE; NJE GJYSHE SI MYFARETE LAZE!

  Të ftuar: Monika Lubonja – Drejtoreshë e Teatrit të Kukullave, Aktore Myfarete Laze – Këngëtare...
 • “Arrëthyesi” një shfaqje nga fëmijët

  Një nga përrallat më të bukura të Krishtlindjes, “Arrëthyesi” është e përzgjedhura e drejtores së Qendrës Kulturore për Fëmijë, Monika Lubonja, për ta sjellë premierë në sallën e Universitetit të Arteve. 25 fëmijë dhe 30 balerinë, nën regjinë e Andia Xhungës do të sjellin historinë që rrjedh nga tregimi...
 • Tv Klan sjell “Eja me mua”, klipi më i ri për festat

  Ndërsa atmosfera e festave të fundvitit ka trokitur, më shumë nga të gjithë që i gëzohen Krishtlindjeve dhe natës së ndërrimit të viteve janë fëmijët. E pikërisht për fëmijët, Televizioni Klan në bashkëpunim me Qendrën Kulturore Kombëtare për Fëmijë ka realizuar një këngë, me një mesazh shumë të qartë....
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 534

  Të ftuar: BRAMATAN – Free Style / Bramatan ‘cmend’ Gjermanine NIKOLIN JAKA – Hashash & Prostitucion : A duhen legalizuar dhe ne Shqiperi? Intervista: “VITI 2026: TE GJITHE ME TREFLETSH NE GOJE” ERVIS ILJAZAJ ARLIND QORRI – Publik apo Privat? Rikthehet debati per arsimin e larte SOTIR QIRJAQI –...
 • RUDINA – MOTI NE STINEN E VJESHTES, VERSACE 19:69 DHE SHFAQJA “ROZI DHE KOPSHTI MAGJIK”!

  Të ftuar: Lajda Porja – Sinoptikane Monika Lubonja – Drejtoreshë e Teatrit Kombetar te Kukullave...
Emisione