Kush e pengon integrimin e Shqipërisë?

Kush e pengon integrimin e Shqipërisë?

Autori: Blendi Fevziu

23:32 15/11/2015

Debatet e 3 javëve të fundit lidhen me votimin e 3 ligjeve, që Komisioni Europian i ka vendosur si një lloj kushti për statusin kandidat të Shqipërisë. Edhe diskutimi i sotëm për 3 ligjet, në parlament ka qenë i tensionuar.

Për të diskutuar këtë çështje në emisionin “Opinion” këtë mbrëmje ishin të ftuar nga dy përfaqësues për të dy forcat politike. Përfaqësues të mazhorancës Majlinda Bregu, Enkelejd Alibeaj dhe përballë tyre ishin Ditmitr Bushati, Saimir Tahiri./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

23:32 15/11/2015


Grupi