Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 12 Qershor 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 12 Qershor 2024

Sylvihno paralajmëron Italinë: Fusha do të sjellë të papritura. Duka: Fitojme 1 me 0

Kombëtarja Shqiptare vlen 139 milione euro. Anglia, përfaqësuesja më e shtrenjtë me 1.7 mld

Rama: Në 2030, Shqipëria kampione e turizmit në ballkan. Hapen rrugët e reja dhe aeroporti i Vlorës

Monika Kryemadhi, prej 5 oresh në SPAK. Për dosjen e lobimit në SHBA dhe pasurinë

Arrestohet në Dubai Durim Bami. Policia nis përpjekjet për ekstradimin e tij

Vijon pabarazia e pagave mes shtetit dhe privatit. Instat: Pagat në shtet u rritën me 13.8 % përqind

Hamas-i drejt pranimit të armëpushimit, por kërkon garanci nga Izraeli për fundin e luftës

/tvklan.al