Nicky Minaj: Dua të inspiroj femrat jo meshkujt

Nicky Minaj: Dua të inspiroj femrat jo meshkujt

21:29 06/11/2014 nickyKëngëtarja e shumë përfolur për stilin provokues dhe tekstet e fuqishme, Nicky Minaj zbulon se qëllimi i saj është të inspirojë femrat dhe jo meshkujt.

Në një intervistë për revistën “V”, këngëtarja përveçe ka folur për ulje-ngritjet në karrierën muzikore, ka bërë edhe një set fotografik mjaft të nxehtë. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe!

“I dua femrat që marrin kontrollin dhe që vendosin standarde. I dua femrat të cilat besojnë në veten e tyre për të udhëhequr rrugën drejt karrierës. Në fund të ditës time, dua të frymëzoj femrat dhe jo meshkujt” – është shprehur Minaj.

M.S
Të ngjashme
UKT