#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.

Euro 2024/ Në pritje të ndeshjes Shqipëri vs Spanjë, sonte në 21:00 në Tv Klan


Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja e komëbatres sonë me Spanjën, të gjithë jeni bërë gati
besoj, para ekranit të TV Klan, që ka sjellë për ju ekskluzivisht dhe falas të gjitha ndeshjet e këtij
kampionati të jashëzakonshëm që ende ka shpresa për komëbatren…
Shqipëri vs Spanjë, “Dusseldorf Arena”, ora: 21:00, një përballje që premton emocione të forta
dhe një spektakël të vërtetë futbolli. Një surprizë kombëtarja jonë për të gjithë në këtë
kampionat, që pavarëisht humbjes me Italinë (1-2) dhe barazimit me Kroacinë (2-2). A do të jetë
kjo hera që Shqipëria do të arrijë ta thyejë kete tabu ne historikun e futbollit tone dhe të
shkruajë histori?
Në studio:
Erion Todhe
Enkeleida Zeko

Një pasdite dedikuar yoga-s, aktiviteti i bukur nga Klodian Murati


20 Qershori ka shënuar edhe DITËN BOTËRORE TË YOGES. Një ditë që festohet shumë bukur
edhe në kryeqytet, pasi për të 9-tin vitë radhazi Klodian Murati, instruktori I famshëm I yogas,
ka organizuar një ditë ndryshe në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës.

Top Shop/“Hapja derën verës me ulje deri në 70%”


TOP SHOP sjell ulje marramendese ne nje game te gjere produktesh, prej sot 24 Qershor vetem
per ndjekesit e emiosionit tonë dhe deri ne daten 2 Korrik per te gjithe klientet.
“Hapja deren veres me ulje deri ne 70%”

Horoskopi/ Sa yje do të marrin shenjat këtë javë?


Në këtë pjesë të tretë siç dihet tashmë jemi me astrologen më të famshme në Shqipëri, MERI
SHEHU, e cila do të na tregojë parashikimin e yjeve për këtë javë, le ta presim pa humbur kohë
në studio…
E ftuar:
Meri Shehu


YJET PËR JAVËN 24-30 QERSHOR NGA MERI SHEHU:
Dashi 3
Demi 1
Binjaket 3
Gaforrja 4
Luani 3
Virgjeresha 4
Peshorja 5
Akrepi 4
Shigjetari 2
Bricjapi 3
Ujori 4
Peshqit 3