Java e 32 e Serie A u mbyll me barazimin 2-2 të Atalantës dhe Veronës. U duk se bergamaskët fitorja u hipotekua për 18 minuta. Skamaka shënoi golin e parë në minutën e 13-të dhe Ederson në të 18-n.

Por Verona barazoi për 180 sekonda me Lazoviç dhe Noslin në pjesën e dytë.

Nga minuta e parë luajti mbrojtësi kuqezi, Berat Gjimshiti, që tregoi siguri në prapavijë.

Klan News