Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në qytetin e Klosit ku një 43-vjeçare dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore antidepresiv dhe si pasojë ka humbur jetën.

Policia bën të ditur se 43-vjeçarja u transportua për mjekim në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në gjendje të rëndë, ku më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Njoftimi i policisë:

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në banesë, shtetasja V.Z., 43 vjeçe, dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore antidepresiv.

43-vjeçarja, u transportua për mjekim në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”,  në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


/tvklan.al