lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 20 Maj 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

12 ngjarjet kriminale të 2020 që u zbardhën nga SPAK. “Sky” zbuloi “luftën” e grupeve kriminale

114 mijë dosje, KLGJ plan për uljen e stokut. SHBA: Çështjet e prapambetura, vonesë e bërjes drejtësi

Shqipëria krijon shoqërinë shtetërore për prodhimin e armëve. Pr/ligji hidhet për konsultim publik

Prokurori i gjykatës së Hagës kërkon arrestimin e Beniamin Netanjahut dhe të kreut të Hamas

Konfirmohet vdekja e presidentit të Iranit. Në helikopterin e rrezuar, edhe ministri i jashtëm

Kroacia publikon listën e Euro 2024. Daliç: Jemi në një grup të vështirë

/tvklan.al