Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka është i ftuar mbrëmjen e sotme “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. Gjatë pyetjeve pikante të vogëlushëve, Duka nuk ka ngurruar të shkëmbejë disa batuta kur është pyetur në lidhje me jetën e tij personale.

Elja: Armand, gruaja jote Suela është doktoreshë, si t’i bën gjilpërat butë apo qetë që mos të dhembin?

Armand Duka: Gjilpërat m’i bën butë. Kujdeset shumë kur jam sëmurë dhe çdo gjë e ka butë kur jam sëmurë. Kur jam mirë, është e egër, nuk më trajton dhe aq mirë. (Qesh)

Pyetje: Kush të ka ngjarë më shumë nga fëmijët, çuni apo çupa?

Armand Duka: Po t’i shikosh kështu janë elegantë si unë të dy, edhe çuni dhe çupa.

Elja: Unë për vete i ngjaj babit.

Armand Duka: Edhe goca ime kështu mendon që i ngjan babit. Unë mendoj se të dy më ngjajnë mua dhe kështu kam qef që të më ngjajnë mua. Suela thotë që “më ngjajnë mua”. Nuk e di.


/tvklan.al