Rita Lati, një nga aktoret më të dashura shqiptare, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”. Gjithmonë e kuruar, në super formë dhe me energji të pashterueshme, duket se koha për Ritën ka ndaluar.
Por, si është një ditë e saja? Çfarë rutine ka aktorja? Kësaj pyetjeje i është përgjigjur mbrëmjen e sotme duke zbuluar:

“Kam 3 vite në pension. Hall i madh është se ç’do vesh. Edhe për të dal në kafe. Pastaj pi kafe. Jam për qejf tani.”

/tvklan.al