#Euro2024 #TvKlan

Kampionët në ekranin kampion! Ngjarja më e madhe sportive e Kontinentit, Euro 2024, ekskluzivisht në Tv Klan me Marina Vjollcën, çdo mbrëmje, për 31 ditë me radhë, në një program kushtuar aventurës magjike të futbollit europian. Dhe mbi të gjitha, fluturimit të shqiponjave tona kuqezi në Gjermani. Koha erdhi që krejt zemrat tona të rrahin bashkë me ekipin kombëtar. Komentet me specialistët më të mirë të fubollit, lidhje live nga kampi kuqezi dhe stadiumet ku do të përballemi me Italinë, Kroacinë e Spanjën me Alban Xhihanin. Çdo mbrëmje me Kampionët për 51 ndeshjet e Euro 2024 ne Tv Klan. Një ëndërr, një kombëtare dhe një ekran!

Lidhje Direkte Gjermani
Alban Xhihani
Glenti Tafaj
Viola Lito

Lidhje në Tiranë
Klinton Zeqiraj

Në studio:
Arjan Peço – Specialist futbolli
Juliana Nura – Sipermarrese
Kastriot Caushi – Aktor
Rezart Veleshnja – Aktor

Alban Bushi – Trajner i Shqiperise U21
Anjola Hamzaj – Folese Lajmesh
Edmond Kapllani – ish sulmues i Kombetares
Gentian Zenelaj – Aktor

Yulia Kazlouskaya – Modele