Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 13 Qershor 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 13 Qershor 2024

Vetëm 1 ditë nga nisja e “Euro 2024”. Kombëtarja, e fokusuar për sfidën me Italinë

Ngrihen dy “Fan Zone” të mëdha në Tiranë për të përjetuar emocionet e “Euro 2024”

Ilir Meta, 3 ore në SPAK për lobimin dhe hetimin pasuror. Kreu i PL sulmon Altin Dumanin

Lehtësi për pagesat e shqiptarëve në BE. BSH aplikon për anëtarësim në “SEPA”

Gjysma e punonjësve shqiptarë, të stresuar. Sondazhi i Gallup, 42% kërkojnë një punë të re

Hill: Njohja e Kosovës s’do jetë kusht për Serbinë në BE. Brukseli: Normalizim të raporteve

G7 mblidhet në Itali për Ukrainën e Gazën. Për herë të parë merr pjesë edhe Papa

/tvklan.al