#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.

Të ftuar:

Enkelejda Zeko

Ditmar Bicaj

Vilma Masha

Lenida Halilaj

Erjon Todhe

Euro 2024: Në vigjilje të ndeshjes së shumëpritur, Shqipëri-Itali

Foto personale/ Të ftuarit ndajnë kujtimin më të bukur në stadium

Ndeshja Shqipëri-Itali/ Të ftuarit bëjnë parashikimin e ndeshjes