Komentatori Alban Xhihani së bashku me Florian Myrtaj, teksa ishin në një lidhje live për emisionin Kampionët në Tv Klan me Marina Vjollcën, u vizituan nga një tifoze gjermane…paksa e dehur.

Teksa kanë kaluar disa ditë nga situata e sikletshme, gazetari Xhihani ka treguar në “Kampionët” se çfarë i ke mbetur peng nga ai moment me të cilën u ndesh grupi i xhirimit i Klan në rrugët e Gjermanisë.

Alban Xhihani: Aty vinin shumë njerëz dhe kjo më ndalon pak në krah të kameramanit dhe po më shikonte, m’i nguli sytë dhe unë në atë moment kam qenë duke raportuar dhe i hedh një sy “Marina, kam një gocë këtu”. Ajo m’u fiksua dhe erdhi dhe kur kapi mikrofonin, bashkë me dorën time thashë “ou, qenka serioze situata”. E vetmja gjë që më ngeli peng ishte që t’i thoja “të lutem, a mund të kem një puthje prej teje?” se aty në studio kam shumë xhelozë për mua.

Gentian Zenelaj: Ajo u afrua për të të puthur, por ti i the “burri, burri”.

Alban Xhihani: Aty ishte burri dhe vajza. Ajo fiks më zgjoi nga gjumi.


/tvklan.al