Kryeministri Edi Rama e uroi Nedim Bajramin për golin e tij.

Në një postim pas ndeshjes, Rama shkroi se publiku kuqezi ishte një mrekulli dhe atmosfera në stadium e paharrueshme.

“Kuqezinjtë dolën pa pikë nga fusha, por bënë sa mundën përballë kampionëve të Europës dhe askush nuk duhet ta harrojë që ata e sollën Shqipërinë këtu”, u shpreh Rama.

Tv Klan