Kleansa Susaj ishte një nga zërat brilantë të këtij edicioni të “X Factor Albania”. Mes 16 finalistëve të netëve Live, ajo ia doli të arrinte deri në finalen e madhe.

Përballë fituesit Alis Kallaçi dhe finalistit tjetër Jetmir Kanani, Klensa u rendit e treta. Por, a u mërzit ajo nga rezultati?

E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, Kleansa u pyet se kush e zbuloi talentin e saj.

Kleansa: Sigurisht që familja ime. Por, në 9-vjeçare mësuesja ime e muzikës.

/tvklan.al